PSVReport

"EENDRACHT MAAKT MACHT"

’26-jarige PSV-sterspeler in de winterstop alsnog weg’

Peter Bosz, trainer van PSV Eindhoven
kvinl/shutterstock

Joey Veerman krijgt in de winterstop wellicht weer de kans om te vertrekken bij PSV. Het Engelse Brentford zou namelijk een nieuwe poging voor hem willen wagen. Met dit nieuws pakt het medium ‘Sportsboom’ vandaag uit. Ze wilde hem in de zomer al overnemen van PSV en deden zelfs een bod van dertig miljoen euro op hem.

De Eindhovenaren wilde op hun beurt niet meerwerken aan een vertrek van de 26-jarige middenvelder, omdat ze simpelweg te laat kwamen. Volgens het medium zou de middenvelder zelf ook nog altijd wel oren hebben naar een overgang naar de Premier League.

SportsBoom meldt dat Brentford de interesse in Veerman opnieuw zal gaan omzetten in een nieuwe bieding richting PSV. Volgens het medium zou de Premier League-club voldaan hebben aan de transferclausule van Veerman, maar deze zou al eerder in het transferwindow verlopen zijn.

“Joey Veerman voelt zich klaar voor nieuw avontuur”

Tegenover de NOS gaf Veerman aan waarom hij wel wilde vertrekken bij PSV. “Je speelt al drieënhalf jaar voor deze club. Twee keer kampioen. Twee keer de beker. Drie keer de Johan Cruijff Schaal. Dan komt er een moment dat je de stap wil maken.” En deze kans had de middenvelder naar eigen zeggen echt wel willen grijpen. “Deze trein kwam voorbij en daar wilde ik echt op stappen. PSV kon echter niemand vinden om mij te vervangen. Heel jammer.” En als in de toekomst dezelfde kans zich voordoet? “Die mogelijkheid is er wel ja. Dan wil ik dat de deal rondkomt.”

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.