‘PSV heeft nieuwe Hirving Lozano op de korrel’

PSV heeft haar vizier gericht op de zomerse komst van Fidel Barajas. Hij is een 19-jarige vleugelaanvaller die onder contract staat bij D.C United, maar afgelopen seizoen werd verhuurd aan het Mexicaanse Chivas.
Hier maakt de journalist Tom Bogurt melding van. Er zou een plan klaar liggen voor de jonge Mexicaan. Het idee is dat hij bij Jong PSV begint en als hij zich goed ontwikkelt in 2026-2027 bij het eerste voegt.Als Barajas naar Eindhoven komt en zijn stempel op het eerste elftal van PSV kan drukken, zien we binnenkort mogelijk de ‘nieuwe Lozano’ in het Philips Stadion. De 30-jarige voormalig PSV-aanvaller begon zijn carrière bij een Mexicaanse club, net als Barajas.
Hoe veel geld het 19-jarige transfertarget moet kosten is nog onduidelijk. PSV betaalde in 2017 12,5 miljoen euro voor Lozano, maar volgens Transfermarkt is Barajas een stukkie minder waard. Barajas kan de vijfde Mexicaan die deze eeuw voor PSV speelt worden. Eerder speelden Andrés Guardado, Héctor Moreno, Érick Gutierréz en dus Hirving Lozano voor de club uit de lichtstad.

Al meer dan 43 jaar een passie voor voetbal.
