PSV heeft in januari flink wat punten verspeeld en daardoor is Ajax een flink stuk uitgelopen in de strijd om het kampioenschap. Toch denkt PSV-aanvoerder Denzel Dumfries dat het nog niet gespeeld is.
De vleugelverdediger meldde zich na de topper tegen Feyenoord (3-1 verlies) bij de NOS: “AZ thuis was niet voldoende en dit ook niet. Het is een zwaar seizoen…”
Dumfries weigert de strijd om het kampioenschap echter op te geven: “Einde titelrace? Nee, dat wil ik niet zo zeggen.” De PSV-aanvoerder weet dat Ajax nog een paar zware wedstrijden voor de boeg heeft… “De belasting speelt ook een rol. Het is nog lang niet beslist.”
Oefenmeester Roger Schmidt analyseerde: “We speelden niet slecht. Maar toch gaven we ze drie, misschien vier momenten om te scoren. We moeten deze wedstrijd gebruiken om weer een stap vooruit te zetten met de ploeg.”
