PSVReport

"EENDRACHT MAAKT MACHT"

‘PSV was deze zomer bezig met Malik Tillman en Azzedine Ounahi’

Voetballer PSV EindhovenPSV heeft deze zomer een poging gewaard voor de spelers Malik Tillman en Azzedine Ounahi. Dit heeft de technische baas Earnest Stewart vandaag laten weten in het programma ‘Goedemorgen Eredivisie’ op ESPN. 

“Of wij hun wilden?”, begint Stewart zondag bij Goedemorgen Eredivisie op ESPN. Ook Ajax volgde Ounahi deze zomer, maar uiteindelijk tekende hij bij Panathinaikos. “Wij hadden een aantal mensen, waaronder hen, op de lijst staan, maar dat is het uiteindelijk niet geworden.”

“Dat heeft verschillende redenen”, vervolgt Stewart. “Tillman was onhaalbaar en Ounahi was een keuze van ons om het niet te doen. Je moet het ook altijd wel in context zien. Nu lijkt het alsof we twee spelers wilden halen… Het is altijd in context met spelers die eventueel zouden vertrekken.”

“Azzedine Ounahi”

Volgens de PSV-directeur was Ounahi namelijk alleen naar Eindhoven gekomen als een andere speler vertrokken was. “We hebben al een behoorlijk brede selectie, dus dit had alleen kunnen gebeuren als iemand vertrokken was”, besluit Stewart.

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.