‘PSV moet deze zomer rekening houden met vertrek van vier sterspelers’

PSV zal zich dit seizoen voor de derde keer op rij gaan kronen tot landskampioen. Ondertussen wordt er al gekeken naar komende zomer. De verwachting is namelijk dat er op transfergebied veel zal gaan gebeuren bij de Eindhovenaren.
Vooral Sergiño Dest, Ismael Saibari, Joey Veerman en Ricardo Pepi gelden als potentiële vertrekkers. De vier basisspelers hebben zich de afgelopen seizoenen nadrukkelijk in de kijker gespeeld en kunnen komende zomer rekenen op interesse uit het buitenland. Voor PSV betekent dat dat er tijdig naar vervangers gezocht moet worden.
Ook in andere linies liggen er vraagstukken voor de clubleiding. In de verdediging wisselde trainer Peter Bosz dit seizoen regelmatig, onder meer door Jerdy Schouten als centrale verdediger te gebruiken. Tegen NEC stond het duo Yarek Gasiorowski en Ryan Flamingo centraal achterin, maar dat leverde weinig stabiliteit op.
“Drukke transferzomer op komst voor Earnest Stewart”
Daarnaast zal PSV moeten bepalen hoe het verder wil met spelers als Esmir Bajraktarevic en Couhaib Driouech. De buitenspelers laten bij vlagen goede dingen zien als invaller, maar een vaste basisplaats lijkt voorlopig nog niet binnen handbereik.

Al meer dan 43 jaar een passie voor voetbal.

One thought on “‘PSV moet deze zomer rekening houden met vertrek van vier sterspelers’”