PSVReport

"EENDRACHT MAAKT MACHT"

‘PSV start dan de gesprekken met 140-voudig international’

PSV zal na de interlandperiode de gesprekken starten met Ivan Perisic. Hier maakt het Eindhovens Dagblad melding van. De multifunctionele Kroaat heeft een aflopend contract, en de club wil graag met hem door.

Hij kwam deze winter transfervrij binnen en tekende tot het einde van het seizoen. ‘De planning is nu dat PSV en Ivan Perisic na de komende interlandperiode gaan bekijken of een langere samenwerking in het vat zit, zo vernamen we’, schrijft het ED.

PSV wil erg graag door met Ivan Perisic

Naar verluidt ‘probeert PSV er alles aan te doen’ om Perisic langer te binden. Het standpunt van de voormalig speler van onder meer Internazionale en Bayern München is onduidelijk. Kroatië speelt in de interlandbreak in het kader van de kwartfinales van de Nations League tegen Frankrijk. Perisic, 140-voudig international, zat in de laatste interlandperiode van 2024 nog bij de selectie. Zeer waarschijnlijk meldt hij zich over twee weken ook bij de nationale ploeg.

2 thoughts on “‘PSV start dan de gesprekken met 140-voudig international’

  1. Henk Bijl says:

    Bosz er uit en Cocu moet de nieuwe trainer woerden

  2. Henk Bijl says:

    Bosz er uit en Cocu moet de nieuwe trainer worden

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.