PSVReport

"EENDRACHT MAAKT MACHT"

‘Corinthians wil speler overnemen van PSV’

Mauro Junior heeft een aflopende verbintenis bij PSV. De Braziliaan geniet hierdoor nu belangstelling vanuit zijn thuisland. Volgens de journalist Luis Fabiani zou Corinthians hem namelijk willen halen.

De huidige werkgever van voormalig PSV’ers André Ramalho en Memphis Depay zet in op spelers die niet over een langdurig contract beschikken en zou dus nu de PSV-enclave in Brazilië willen versterken met Mauro.

“De linksback Mauro Júnior is één van de namen die binnen dit profiel past”, schrijft Fabiani. “Corinthians heeft de entourage van de voetballer de afgelopen dagen benaderd om inzicht te krijgen in de wensen van de voetballer. Het contract van Mauro Júnior loopt in de zomer van 2025 af”, aldus de journalist.

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.