‘Fulham heeft geweldige zak met geld over voor PSV-speler’

Fulham zou zich willen gaan versterken met Ricardo Pepi. Ze zouden namelijk een bod willen gaan neerliggen van tussen de 30 en 35 miljoen euro voor de Amerikaanse spits. Met dit nieuws pakt het Eindhovens Dagblad vandaag uit. De Eindhovenaren staan in ieder geval zelf niet te springen om hem te laten gaan.
In het vorige seizoen toonden de Londenaren reeds belangstelling en ook in de zomer zat men op het vinkentouw. PSV wilde echter niet meewerken aan een vertrek van de spits, die vorig jaar achter eerste spits Luuk de Jong al een sterke indruk maakte. Nu hij terug is van zijn blessure laat de aanvaller weer zijn klasse zien. Afgelopen zondag was hij nog verantwoordelijk voor de gelijkmaker tegen FC Utrecht, in de wedstrijd die uiteindelijk met 1-2 gewonnen werd.
“Fulham heeft een grote zak geld over voor Ricardo Pepi”
Fulham hoopt met een bod van tussen de 30 miljoen euro en 35 miljoen euro kans te maken op de handtekening van Pepi. PSV lijkt echter niet mee te willen werken aan een vertrek van de Amerikaans international. De Eindhovenaren willen een zo sterk mogelijke selectie om de landstitel binnen te slepen en hopen ook in de Champions League hoge ogen te gooien. Pepi wordt daarbij gezien als een belangrijke kracht.

Al meer dan 43 jaar een passie voor voetbal.
