PSVReport

"EENDRACHT MAAKT MACHT"

‘Uitblinker van PSV (23) niet langer oproepbaar voor Oranje’

Voetballer PSV EindhovenAnass Salah-Eddine zal in de toekomst niet meer gaan uitkomen voor het Nederlands elftal. Hij zal zijn interlandloopbaan namelijk gaan voortzetten bij Marokko. Hij speelde in het verleden maar liefst 49 jeugdinterlands voor Oranje.

Met dit nieuws pakt de NOS vandaag uit. Hij maakt dit seizoen op huurbasis indruk bij PSV, nadat hij vorig seizoen de overstap maakte van FC Twente naar AS Roma. In de Italiaanse hoofdstad kwam hij maar mondjesmaat voor in de plannen, waardoor hij tijdelijk naar Eindhoven besloot te verkassen. In het elftal van Peter Bosz komt de back beter tot zijn recht.

“Wie het eerst komt wie het eerst maalt”

Hij legde zijn keuze voor Marokko eerder al uit als een ‘kwestie van wie het eerst komt’. Ronald Koeman besloot de PSV’er niet te benaderen, waardoor hij de keuze voor Marokko maakte. Salah-Eddine hoopt in aanmerking te komen voor de WK-selectie van 2026, maar heeft concurrentie van bekenden. Noussair Mazraoui en Souffian El Karouani zijn de huidige linksbacks van Marokko.

Salah-Eddine speelde afgelopen zomer nog voor Jong Oranje op het EK en zat al in de nationale selecties vanaf de O15. In totaal speelde hij 49 jeugdinterlands voor Nederland.

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.