‘PSV pakte uiteindelijk door voor slechts de derde optie’

Dennis Man maakte de afgelopen transferperiode de overstap naar PSV. Hij moest in Eindhoven de vervanger worden van Johan Bakayoko die vertrok naar het Duitse RB Leipzig.
Hij was echter niet de eerste keuze van PSV, want de club wilde in eerste instantie voor Yan Diomande gaan. De 18-jarige vleugelaanvaller degradeerde met Leganés, maar vertrok uiteindelijk voor 20 miljoen euro naar RB Leipzig.
“Dennis Man was de derde keus van PSV”
Toen bleek dat Diomande onhaalbaar was voor PSV, schakelden de Eindhovenaren door naar Scandinavië. Sindre Walle Egeli (19) van het Deense FC Nordsjaelland kwam in beeld bij de club en bezocht de vleugelaanvaller in Kopenhagen, maar ook hij werd te duur bevonden. PSV koos uiteindelijk dus voor Dennis Man, die overkwam van het Italiaanse Parma.

Al meer dan 43 jaar een passie voor voetbal.
