‘PSV wil dit bedrag vangen voor Hirving Lozano’
Volgens de Italiaanse media heeft PSV laten weten hoeven ze willen beuren voor Hirving Lozano. De Eindhovearen zouden inzetten op een bedrag van 40 miljoen euro voor haar vleugelflitser. Dit weet de krant La Gazetta dello Sport te melden.
FIFA 19 FAN? en VOLG JE DE E-DIVISIE? VOLG DAN NU DEZE INSTAGRAM EN WIN EEN WEDSTRIJDSHIRT VAN JE FAVORIETE CLUB!!
WOW!!
Aanvankelijk rekende men misschien op een nog hogere transfersom, maar de international van Mexico is dit seizoen misschien iets minder op dreef dan voorheen. Tegen VVV-Venlo scoorde hij een belangrijk doelpunt, maar meer dan eens was hij ook helemaal onzichtbaar.
Gisteren deed Lozano mee in de oefeninterland van Mexico tegen Chili en lobte hij de 3-0 binnen. Uiteindelijk werd het 3-1 voor El Tri.