PSVReport

"EENDRACHT MAAKT MACHT"

‘FC Groningen hoopt stiekem op komst van Arjen Robben’

psv logoFC Groningen hoopt in de toekomst weer te kunnen beschikken over Arjen Robben. De Groningers zijn bijzonder trots op hun jeugdexponent en dromen van een terugkeer op het oude nest.

Algemeen directeur Hans Nijland: ‘Hij is een exponent van onze jeugdopleiding. Dat straalt zeker af op onze club en we kunnen daar met recht trots op zijn. Het is mijn droom om hem hier ooit terug te halen. Hij is met zijn 29 jaar nu op zijn top en moet voorlopig nog op het allerhoogste niveau spelen, maar het zou geweldig zijn als hij daarna bij ons komt afbouwen.’

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.